Titan Gel zvětší váš penis v šířce a délce, výsledky vás překvapí

Titan Gel

Velikost penisu řeší téměř každý muž, ukazuje se totiž, že podle nedávné studie je s velikostí svého přirození spokojena jen necelá čtvrtina mužů. Zbytek hodnotí velikost svého penisu jako spíše průměrnou nebo podprůměrnou – jen necelá polovina z nich však vyzkouší některý z přípravků na zvětšení penisu. Překážkou je vždy nedůvěra v tyto produkty, společně se ji však pokusíme překonat.

Dnešní doba je skvělá v mnoha ohledech. Jedním z nich je fakt, že se nemusíte spokojovat s velikostí svého penisu, ale můžete ho výrazně zvětšit, a to dokonce zcela přírodní cestou.

Zobrazit cenu v eshopu Aktuální recenze produktu

Možná jste ani netušili, že velikost penisu je negativně ovlivňována nejen našimi geny, ale především nepříznivými faktory 21. století – a samozřejmě životosprávou, která do velké míry ovlivňuje i chuť vašeho sperma. Celkové znečištění ovzduší, nezdravá mikroflóra, antibiotika a endokrinní poruchy. Velkým negativním faktorem, který ovlivňuje velikost penisu v závislosti na erekci je taktéž stres a úzkost.

Zapomeňte na drastickou plastickou operaci, vyzkoušejte Titan Gel

Stejně jako ženy řeší velikost svých ňader, protože je považují za svou chloubu a  přednost, muži řeší velikost svého penisu. Ženy v tomto ohledu mají jednu výhodu – plastická operace prsou může být zcela dle jejich představ, není problém změnit poprsí z velikosti A například na velikost C. U mužů je v tomto ohledu značné omezení dané nedokonalostí takové plastické operace.

Plastická operace penisu přináší zvětšení v šířce i délce, avšak za cenu velkého rizika, kdy může dojít k porušení nervů či topořivých tělísek v penisu. Operace tak v nejhorším případě může skončit impotencí.

Cena plastické operace je poměrně vysoká, samozřejmě vždy záleží na konkrétním případě. Na druhou stranu, podobného účinku můžete dosáhnout také v případě použití gelu na zvětšení penisu, který však pořídíte za zlomek ceny. Účinky přípravku na zvětšení penisu jsou překvapivé, přidá na délce i objemu penisu a navíc zlepší vaši erekci.

Titan Gel slibuje prokazatelné účinky už během prvního měsíce aplikace

Výrobce Titan Gel uvádí, že prokazatelných účinků se dočkáte už během prvního měsíce užívání. V ideálním případě to skutečně může být pravda, na druhou stranu, my doporučujeme vydržet gel na zvětšení penisu aplikovat alespoň 2 až 3 měsíce. Právě tato doba se osvědčila u většiny podobných produktů včetně doplňků stravy. Vždy je totiž potřebné myslet na to, že účinky jsou značně individuální.

Přípravek pracuje na principu roztažení krevních cév a kapilár, tedy i topořivých tělísek uvnitř penisu, které jsou odpovědné nejen za kvalitu erekce, ale také celkovou velikost penisu ve vzrušeném stavu. Roztažení cév přivádí do penisu větší množství krve, zejména do topořivých tělísek, které jsou nuceny pojmout více krve a tím samozřejmě zvětší svůj objem oproti běžnému stavu při erekci.

Zvětšením topořivých tělísek nad normální velikost dojde ke zvětšení penisu v objemu i délce, a to až o několik centimetrů. V tomto principu tkví tajemství účinnosti Titan Gelu.

Výborné v tomto případě je, že Titan Gel staví svůj účinek na zcela přírodních účincích svého složení a zároveň na anatomických vlastnostech penisu. Zvětšení je tedy zcela přirozené – v tomto případě nejde mluvit o chemii ani žádných steroidech a podobně. Další značnou výhodou je, že účinné látky nepronikají do urogenitálního systému a tím pádem ho nijak neovlivňují.

Přestože je Titan Gel označován za zcela zdravotně nezávadný a přírodní produkt, vždy důrazně doporučujeme přečíst si příbalovou informaci, můžete se tak vyhnout nežádoucím komplikacím, například v případě alergické reakce. Pokud si nejste jisti, konzultujte přípravek se svým lékařem.

Účinky, výhody a nevýhody Titan Gelu

Podle oficiálních informací výrobce je efekt zvětšení do jisté míry závislý právě na velikosti vašeho penisu. Čím je penis menší, tím můžete zaznamenat lepší výsledky. Pokud je velikost vašeho přirození menší než 18 cm, pak máte šanci dosáhnout těch nejlepších výsledků. Podle oficiální prezentace Titan Gelu má přípravek účinek až do 22 cm přirozené velikosti penisu.

 • efektivně zvětší velikost penisu v objemu i délce
 • zvětšení penisu je bez rizika a dlouhotrvající
 • přípravek podporuje silnou a dlouhotrvající erekci
 • složení kromě zvětšení penisu také stimuluje sexuální touhu
 • zintenzivňuje prožitky při sexu a během orgasmu
 • působí také na oddálení ejakulace
 • gel je zcela přírodní, nemusíte se tak obávat nežádoucích a vedlejších účinků
 • snadno a velmi jednoduše se aplikuje

Aby naše recenze byla skutečně objektivní, musíme se zaměřit také na nevýhody produktu. Tou hlavní a na první pohled viditelnou nevýhodou může být pro někoho lehce vyšší cena, která se pohybuje v řádech desítek stovek korun. Další podstatnou vlastností gelu je, že pro jeho velkou oblibu ho často můžete koupit za zvýhodněnou cenu, která většinou nepřesahuje hranici 1 500 Kč.

Jiné nevýhody jsme během našeho testování nezaznamenali. Neprojevily se žádné nežádoucí vedlejší účinky. Pro podstatnou část uživatelů však může být velkou nevýhodou individualita výsledků – stejně jako u léků se může stát, že účinek nebude takový, jaký si představujete. Je to však přirozený jev, protože každý z nás je jiný a přípravek zkrátka není použitelný pro každého muže – i když se velmi snaží.

Zcela přírodní složení je pro dnešní dobu podmínkou

Složení bylo vytvořeno ve spolupráci se zkušeným týmem urologů a sexuologů, zapojili se také farmaceutické profese a jiní odborní pracovníci, aby výsledek byl pro muže skutečně účinný a efektivní. Vývoj probíhal na americké státní univerzitě University of Andrology.

L-Arginin

Je látkou, která zabezpečuje přirozenou produkci aminokyselin. Ty jsou naším tělem využívány pro tvorbu oxidu dusnatého, který přispívá k roztahování cév a zvyšuje tak průtok krve do topořivých tělísek.

Guarana

Stálá látka v přípravcích pro podporu erekce i různých jiných podpůrných doplňcích stravy. Guarana má vliv na fyzickou výkonnost, tedy i tu sexuální. Kladně ovlivňuje také mužskou potenci.

Glycin

Další látka, která zvyšuje hladinu oxidu dusnatého a tím rozšiřuje ještě více cévy a tepny v těle. Zvětšuje tak objem penisu, protože do topořivých tělísek se dostane podstatně více krve. Zároveň příznivě ovlivňuje mužskou erekci a způsobuje silnější ejakulaci.

Hořčík

Slouží jako ideální doplněk stravy sám o sobě. Příznivě totiž ovlivňuje okolo 300 biochemických reakcí v našem organismu. V našem případě je podstatný jeho účinek ovlivňující tvorbu testosteronu, který zároveň ovlivňuje sexuální touhu a erekci.

Jak Titan Gel užívat a kde ho objednat

Jak už napovídá sám název produktu, jedná se o gel. Aplikuje se tak velmi snadno, a to nanesením a následným vmasírováním do pokožky na penisu, nejlépe ve ztopořeném stavu, protože tím aplikaci značně usnadníte. Zároveň je vhodné gel nanášet dvakrát denně. Podle uživatelů je ideální nanášet gel před sexem, protože ještě více umocní váš zážitek, podpoří erekci a oddálí ejakulaci.

Titan Gel si můžete objednat pohodlně online přes internet, jeho obrovskou výhodou je, že nepodléhá žádnému omezení – je tedy volně dostupný.

Titan Gel vnímají kladně samotní uživatelé přípravku

Aby byla naše recenze ještě více objektivní, je důležité porovnat naše dojmy a hodnocení také s ostatními uživateli. Podstatná část se shoduje, že produkt je skutečně účinný, kromě většího sexuálního libida pociťují uživatelé také silnější erekci a samozřejmě zvětšení penisu, které však není tak jedinečné, jak slibuje výrobce. Na druhou stranu, skutečně pozorují kladnou změnu k lepšímu.

Celkové zhodnocení aneb vyplatí se Titan Gel vyzkoušet?

Z naší recenze plyne stejné zjištění, kterého dosáhli samotní uživatelé produktu. Během jednoho až tří měsíců můžete skutečně pozorovat prokazatelnou změnu k lepšímu, přestože výsledky mohou být značně individuální. Kromě dlouhodobého účinku zvětšení penisu se určitě vyplatí vyzkoušet aplikovat Titan Gel před sexem a podpořit tak svou erekci a intenzivnější prožitek nejen při sexu, ale hlavně při samotném orgasmu.

Více uživatelských recenzí zde

Krátká recenze

Review 0
4.8 Celkové hodnocení
Plusy
 • efektivně zvětší velikost penisu v objemu i délce
 • zvětšení penisu je bez rizika a dlouhotrvající
 • přípravek podporuje silnou a dlouhotrvající erekci
 • snadno a velmi jednoduše se aplikuje
Kvalita
Účinek
Aplikace
Cena

Číst další recenze     Zjistit aktuální cenu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *